Kurz prekladu a tlmočenia
Pre prekladateľov sme pripravili novinku - Kurz prekladu a tlmočenia, ktorý sa bude pravidelne uskutočňovať v Banskej Bystrici. Pre bližšie informácie napíšte na adresu brtkova@prekladatelia.com.

PREDNÁŠKOVÁ SOBOTA
V decembri 2017 sa v Banskej Bystrici uskutoční ďalšia PREDNÁŠKOVÁ SOBOTA pre prekladateľov. Podujatie je určené prekladateľom, ktorí by si radi rozšírili obzor v oblasti praxeológie a teórie prekladu. Bližšie informácie získate na adrese brtkova@prekladatelia.com. Veríme, že Prednášková sobota poskytne príležitosť naučiť sa niečo nové, získať nové kontakty a v príjemnej atmosfére prediskutovať prekladateľské problémy. Tešíme sa na stretnutie!

WORDFAST PROFESSIONAL - ŠKOLENIE
Už tradične ponúkame nielen našim registrovaným prekladateľom možnosť absolvovať školenie na prácu s programom WordfastPro. Školenie možno absolvovať cez skype alebo osobne, individuálne alebo v skupinách. Dnes je už práca s CAT nástrojmi samozrejmosťou. Počítačom podporovaný preklad poskytuje prekladateľovi množstvo výhod. Všetky bližšie informácie ochotne poskytneme na telefónnom čísle 0918775405.

PREKLADATELIA NA TEJTO STRÁNKE SÚ PREVERENÍ ODBORNÍCI S PATRIČNÝM VZDELANÍM A PRAXOU.


Už ste sa zaregistrovali, alebo o tom uvažujete?
Aké výhody získate registráciou u nás? 1. Dostanete priestor na vlastnú prezentáciu. 2. Dozvedia sa o Vás potenciálni klienti. 3. Máte jedinečnú príležitosť presadiť sa na trhu a kvalitami presvedčiť zaujímavých klientov. 4. Nadviazať vzácne kontakty a znásobiť svoje šance na získanie zaujímavého zamestnania možno aj na niekoľko mesiacov či rokov. 5. Čakajú Vás honoráre nepomerne vyššie ako v agentúrach. 6. Podporíme Vás reklamou na internete a v slovenských médiách.

Hľadáte kvalifikovaného prekladateľa alebo tlmočníka?
A čo ponúka náš portál širokej klientele? 1. Ponúkame najpestrejší internetový register prekladateľov a tlmočníkov na slovenskom webe. 2. Poskytujeme možnosť priameho kontaktu s Vaším prekladateľom alebo tlmočníkom. 3. Dávame príležitosť dohodnúť sa na cene rovno s prekladateľom, čo pri dnešných cenách nie je zanedbateľné! 4. Predkladáme príležitosť nájsť spoľahlivého pomocníka možno aj na dlhý čas.

Prečo sme vznikli?
Portál www.prekladatelia.com vznikol ako odpoveď na dopyt širokej verejnosti po kvalitných prekladateľoch a tlmočníkoch, s ktorými je niekedy veľmi ťažké skontaktovať sa. Experti sa registrujú v rôznych agentúrach, no naša stránka im ponúka možnosť zviditeľniť sa, povedať o sebe, a tak "vystúpiť z tieňa". Zároveň sa u nás registrovaní prekladatelia neustále zdokonaľujú vo svojej profesii, majú možnosť absolvovať rôzne školenia, prednášky a odborné semináre z translatológie.

Vážení užívatelia internetu! Registrovaných prekadateľov na našej stránke je možné oslovovať iba za účelom využitia ich prekladateľských a tlmočníckych služieb!


Komu slúžime?
Slovenská webová stránka www.prekladatelia.com neslúži iba prekladateľom a tlmočníkom, firmám a inštitúciám, ale nie menej aj širokej verejnosti. Veď v dnešných časoch globalizácie, keď je komunikácia v cudzích jazykoch taká nevyhnutná, každý z nás potrebuje tie správne kontakty, aby si vedel poradiť.

Aký máme cieľ?
Naším cieľom je, aby sa portál www.prekladatelia.com dostal do povedomia slovenskej verejnosti. Aby každý, kto potrebuje služby prekladateľa, hneď vedel, kde ho má hľadať. A úlohou portálu je, aby každý zákazník našiel presne takého odborníka, akého potrebuje, skontaktoval sa s ním a dohodol tak, aby obe strany boli spokojné.business canada


mahjong